İdaş Memory Smart Yatak 90X200

12.645 TL
Not
:
Paylaş:
Ürün Özellikleri
Ölçü
 
90X200
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

rün görseli kısa süre içerisinde yüklenecektir.
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İdaş Memory Smart Yatak

   

  Mekikte astronotların maruz kaldığı "G" basıncını azaltmak için geliştirilen hafıza süngeri olarak da adlandırılan visco teknolojisi, uyku yüzeyine uygulanan basıncı karşılıyor. Ağırlık noktalarındaki baskıyı azaltarak ve vücut şeklini alarak boşlukları mükemmel bir şekilde doldurarak kas ağrısı ve sertliğinin önlenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda kan dolaşımını da destekler. Böylece uyurken daha az dönmeye ihtiyaç duyulur ve gün yenilenmiş gibi başlar. Özel Kesim, 5 bölgeli konfor katmanı ile vücudun ağırlık noktalarını dengeleyerek kesintisiz bir konfor bölgesi oluşturur. Yapıdaki hava kanalları uyku hareketleri ile harekete geçerek yatağınızda hava sirkülasyonunu sağlar. Hava kanalları vasıtasıyla yapılan nem transferi yöntemi ile iklimsel konfor sağlanmaktadır.

   

  Visco Desteği

  Uzay teknolojisi: Astronotların "G" basıncını azaltmak için geliştirilmiş ve daha sonra başta Tıp ve Uyku sektörü olmak üzere birçok alanda kullanılan üstün esnek yapıya sahip bir tür destek tabakasıdır. "Hafıza Süngeri" olarak da bilinen Visco, vücudun şeklini alarak vücut boşluklarını doldurur. Yerçekimi noktaları üzerindeki baskıyı azaltır ve kas ağrılarını ve sertliğini önlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda kan dolaşımını destekleyerek dinlenmiş olarak uyanmanın bir yoludur.

   

  HRS Katman

  Yatak yüzeyine uygulanan ağırlığa bağlı basınç, uykuya dalma süresini etkileyen ana sebeplerden biridir. Yatağın uygulanan basınca göre sağladığı destek, rahat bir uykunun yanı sıra omurga sağlığının korunmasında da önemli bir yere sahiptir. HRS destek katmanları yıllara meydan okuyan bağ yapısı ile kalitesini korur. Sağlanan destek, anatomik bir uyku yüzeyi sunarak rahat bir uyku vadediyor.

   

  Anatomik Destek

  Vücut ağırlığına karşı dengeli bir direnç sağlar ve omurgayı korur. Yatak yüzeyinde oluşan basınç tüm yüzeye dağılarak anatomik destek sağlanır. Böylece hem sırt hem de bel ağrıları engellenir ve kesintisiz bir uyku deneyimi sağlanır.

   

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.