İdaş Multi Comfort Yatak 90X190

11.363 TL
Not
:
Paylaş:
Ürün Özellikleri
Ölçü
 
90X190
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

rün görseli kısa süre içerisinde yüklenecektir.
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İdaş Multi Comfort Yatak

   

  Bölgeli Pocket Yaylı Multicomfort, yatakta çiftler, isteklerine göre doğal lateks ve daha sert konfor katmanında veya visko yapıda ve daha yumuşak konfor katmanında uyuyabilir. Konfor katmanlarını istedikleri zaman değiştirebilirler. Böylece istedikleri sertlik ve konfor farklılıklarını yaşayabilirler. Ayrıca üst kılıfı çıkarılıp yıkanabilir.

   

  Paket Yay Sistemi

  5 Bölgeli Torba Yay Sistemi, tek tek üretilen yayların birbirine bağlı kumaş torbalara yerleştirilmesiyle oluşturulur. Farklı çaplarda tellerle üretilen yaylar farklı sertlik derecelerine sahiptir.

   

  Visco Desteği

  Uzay teknolojisi: Astronotların "G" basıncını azaltmak için geliştirilmiş ve daha sonra başta Tıp ve Uyku sektörü olmak üzere birçok alanda kullanılan üstün esnek yapıya sahip bir tür destek tabakasıdır. "Hafızalı Sünger" olarak da bilinen Visco, vücudun şeklini alarak vücut boşluklarını doldurur. Yerçekimi noktalarındaki basıncı azaltır, kas ağrısı ve sertliğini önlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda kan dolaşımını destekleyerek dinlenmiş olarak uyanmanın bir yoludur.

   

  Anatomik Destek

  Vücut ağırlığına karşı dengeli bir direnç sağlar ve omurgayı korur. Yatak yüzeyinde oluşan basınç tüm yüzeye dağılarak anatomik destek sağlanır. Böylece hem sırt hem de bel ağrıları engellenir ve kesintisiz bir uyku deneyimi sağlanır.

   

  Lateks Desteği

  Kauçuk ağaçlarının sütünden elde edilen Lateks mucizesi ile tüm uykular eşsiz bir maceraya dönüşüyor. Sütün çeşitli aşamalardan geçerek köpük haline getirilmesiyle üretilen lateks, içerdiği hava kanalları sayesinde doğal bir klima görevi görür. Doğadan elde edilen bu özel malzeme, sizi yatağa gömülmüşlük hissinden arındırarak vücut boşluklarınızı doldurur. Tüm uyku konfor ve sağlıkla buluşuyor.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.