İdaş İmmense Yatak 90X200

13.856 TL
Not
:
Paylaş:
Ürün Özellikleri
Ölçü
 
90X200
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

rün görseli kısa süre içerisinde yüklenecektir.
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İdaş Immense Yatak

  Yeni bir günün mutluluğu, iyi bir uykuya bağlı.

  Gelişmiş yatak teknolojileri ile üretilmiş doğal keten kumaş yüzeyi ile vücudunuzu sararak anatomik bir uyku ortamı sunar. Tasarımındaki üstün hafıza form teknolojisi, ağrılarınızı engeller ve sağlıklı bir zemin hazırlar. Tasarımındaki Visco Destek Katmanı ağrılarınızı engeller ve sağlıklı bir uykuya zemin hazırlar. Uzun yıllar formunu koruyan Immense, eşsiz bir uykunun ömrünü uzatır.

   

  Pocket Yay Sistemi

  7 Ağırlık Bölgeli Torba Yay Teknolojisine sahip olan Immense'de yayların her biri ayrı ayrı bez torbalarla paketlenip dizilir. Böylece yaylar birbirinden bağımsız tepkime yeteneği kazanır. Çiftlerin birbirlerinin hareketlerinden etkilenmemeleri ve uyku sırasında hareket ederken ideal destek seviyesinin korunması sağlanır. Birbiriyle temas etmeyen yaylar uzun süre formunu korur ve yıllarca ilk günkü desteğini sağlar. 7 farklı ağırlık bölgesine sahip olan bu sistem, vücudun basınç noktalarına göre tepki veriyor; Baş, boyun ve bel ağrısı gibi şikayetleri azaltır. Aynı zamanda dolaşım problemlerini en aza indirerek uyku sırasında istenmeyen hareketlerin önüne geçer. Daha kaliteli ve kesintisiz bir uyku vaadeder.

   

  Visco Desteği

  Uzay teknolojisi: Astronotların "G" basıncını azaltmak için geliştirilmiş ve daha sonra başta Tıp ve Uyku sektörü olmak üzere birçok alanda kullanılan üstün esnek yapıya sahip bir tür destek tabakasıdır. "Hafıza Süngeri" olarak da bilinen Visco, vücudun şeklini alarak vücut boşluklarını doldurur. Yerçekimi noktaları üzerindeki baskıyı azaltır ve kas ağrılarını ve sertliğini önlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda kan dolaşımını destekleyerek dinlenmiş olarak uyanmanın bir yoludur.

   

  Keçi Kılı

  Oldukça hafif, dayanıklı ve doğal bir yün olan keçi kılı insan vücuduna çok iyi uyum sağlayabilen termal özelliklere sahip doğal bir malzemedir. İklimsel özelliği ile yazın terletmez, kışın üşümez.

  Doğal hipoalerjenik yapısı uykunuza rahatlık verir. Nemi çok iyi transfer ederek istenmeyen bakteri, küf ve mantar oluşumunu engelleyerek kötü kokuların oluşmasını engeller.

   

  Anatomik Destek

  Vücut ağırlığına karşı dengeli bir direnç sağlar ve omurgayı korur. Yatak yüzeyinde oluşan basınç tüm yüzeye dağılarak anatomik destek sağlanır. Böylece hem sırt hem de bel ağrıları engellenir ve kesintisiz bir uyku deneyimi sağlanır.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.