İdaş Vesper Yatak 120X200

8.422 TL
Not
:
Paylaş:
Ürün Özellikleri
Ölçü
 
120X200
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

Ürün görseli kısa süre içerisinde yüklenecektir.
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İdaş Vesper Yatak

  İdeal bir uyku hayatın en değerli parçasıdır. Vücudunuza uygun dengeli bir uyku deneyimi sunan İDAŞ Vesper, sert dolgu katmanları ile bulunduğu ortamın vücut ağırlığına uyum sağlayacak sağlıklı bir yüzey vadediyor. Size nefes alan bir yatakta uyumanın keyfini yaşatacak. Yıkanabilir ped özelliği yatağın ömrünü uzatacaktır.

   

  Kimyasalsız Konfor Katmanı

  Kimyasaldan Uzak Durun... Kimyasalsız Lif özellikli hammaddeler tercih edilir İDAŞ yataklarında kullanılan elyaf dolgu maddeleri Herhangi bir kimyasal bağlayıcı kullanılmadan SALTEKS güvencesiyle üretilen dolgu maddeleri, sağlıklı bir uyku için gerekli tüm koşulları sunar. 

  - Öko-Teks 100 Sertifikasına sahiptir.
  - İnsana ve çevreye saygılıdır. Geri dönüştürülebilir, lifli bir üründür.
  - Bronşit, astım ve alerji gibi rahatsızlıkları olanlar için idealdir.

   

  HRS Katmanı

  Yatak yüzeyine uygulanan ağırlık nedeniyle oluşan basınç uykuya dalma süresini etkileyen başlıca sebeplerden biridir. Uygulanan basınca göre yatağın sağladığı destek, konforlu bir uykunun yanı sıra omurga sağlığının korunmasında da önemli bir role sahiptir: HRS destek katmanları, yıllara meydan okuyan bağ yapısı ile kalitesini korur. Sağlanan destek, anatomik bir uyku yüzeyi sunarak rahat bir uyku vadediyor.

   

  Bonnell Çerçeve Yay Sistemi

  Isıl işlemle tavlanmış çelik yaylardan oluşan Bonnell Yay, vücudun ideal 'S' çizgisinin korunmasına yardımcı olarak vücut ağırlığının yüzeye eşit dağılmasını sağlar. Yaylı çerçeve çerçeve sistemi ile sabitlenerek yatağın ömrü desteklenir. Olası çökme şikayetlerine karşı direnç gösterir.

   

  Nem Yönetimi ve Hava Transferi

  Örme kumaş, HYP ve SALTEKS Kimyasalsız Elyaf ile geliştirilmiş yüzey kapitone yumuşak bir karşılama sağlar. Örme kumaş hava transferi sağlarken aynı zamanda uykuda ısı dengesinin korunmasına yardımcı olarak nem yönetimini destekler.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.