İdaş İnvitaly Yatak 120X200

Whatsapp İletişim
Paylaş:
Ürün Özellikleri
Ölçü
 
120X200
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

rün görseli kısa süre içerisinde yüklenecektir.
 • Ürün Özellikleri
 • İdaş Invitaly Yatak

  İstediğiniz zaman çıkarıp ayrı ayrı kullanabileceğiniz 8 cm yüksekliğindeki dolgu pedi ile vücudunuzu saran Invitaly, uykuya geçişinizi hızlandırır. 5 bölgeli Pocket Yay Sistemi, sağlıklı bir uyku zemini sağlar ve ısı kaynaklı uyku bozukluklarını önler.

   

  Kimyasalsız Konfor Katmanı

  Kimyasaldan Uzak Durun... Kimyasalsız Lif özellikli hammaddeler tercih edilir İDAŞ yataklarında kullanılan elyaf dolgu maddeleri Herhangi bir kimyasal bağlayıcı kullanılmadan SALTEKS güvencesiyle üretilen dolgu maddeleri, sağlıklı bir uyku için gerekli tüm koşulları sunar. 

  - Öko-Teks 100 Sertifikasına sahiptir.
  - İnsana ve çevreye saygılıdır. Geri dönüştürülebilir, lifli bir üründür.
  - Bronşit, astım ve alerji gibi rahatsızlıkları olanlar için idealdir.

   

  Paket Yay Sistemi

  5 Bölgeli Torba Yay Sistemi, tek tek üretilen yayların birbirine bağlı kumaş torbalara yerleştirilmesiyle oluşturulur. Farklı çaplarda tellerle üretilen yaylar farklı sertlik derecelerine sahiptir.

   

  Anatomik Destek

  Vücut ağırlığına karşı dengeli bir direnç sağlar ve omurgayı korur. Yatak yüzeyinde oluşan basınç tüm yüzeye dağılarak anatomik destek sağlanır. Böylece hem sırt hem de bel ağrıları engellenir ve kesintisiz bir uyku deneyimi sağlanır.

   

  Nem Yönetimi ve Hava Transferi

  Örme kumaş, HYP ve SALTEKS Kimyasalsız Elyaf ile geliştirilmiş yüzey kapitone yumuşak bir karşılama sağlar. Örme kumaş hava transferi sağlarken aynı zamanda uykuda ısı dengesinin korunmasına yardımcı olarak nem yönetimini destekler.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.