Visko Love Class Pro Yastık

1.738 TL + KDV
1.877 TL
Not
:
hizli-kargo-2.png (3 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Visko Love Class Pro Uyku Yastığı

  Yastığınızın yüksekliği konusunda karamsar mısınız? Cevabınız evet ise, bu yastık aynı zamanda ruh hali değişimlerine ve boyun ağrılarına da çözüm. Ayarlanabilir yastık özelliği ile yastığın yüksekliğini 9-11 cm arasında dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Yastığı satın aldıktan sonra alacağınız yastıkların yüksekliği konusunda asla kafanız karışmaz. Yastığınızın boyutunu ayarlayabilir ve ardından uykunuzun tadını çıkarabilirsiniz.

  Rahat ve Sağlıklı Uyku
  Visco “Akıllı Sünger” visco Class Pro yastıklarımız, insan vücudunun baş ve boyun kıvrımlarına mükemmel uyum sağlarken, kullanımdan sonra orijinal formuna geri döner. Vücudunuz için doğal omurga desteği sağlayan ve kaslarınızı tamamen gevşeten yapısı ile özel olarak tasarlanmıştır.

  Özel Kalıplarda Soğuk Kür Üretim Sistemi
  Yastıklarımız tek tek açık hücreli Visco "Akıllı Sünger" malzemeden özel tasarım kalıplarda üretilmektedir. Kalıp sistem teknolojisi ile malzemenin yoğunluğu kalıp içinde kalır, bu da ürünün konforunu ve ömrünü arttırır.

  Premium Bellek Köpüğü
  Visco “Akıllı Sünger” yastıklarımız, yüksek kaliteli hafızalı köpükten yapılmıştır ve yıllarca dayanması amaçlanmıştır.

  Rahat ve Güvenli
  Kullanımı güvenlidir, herkes için sağlıklıdır. Kumaşlarımızın Sanitized özelliği ile güvenli bir uyku sizi bekliyor olacak.

  Nefes Alabilir İç ve Dış Kılıf
  Dış kılıf, nefes alabilen ve hava sirkülasyonu için iyi olan küçük gözeneklere sahiptir. Toz geçirmez iç kılıf, ergonomik tasarımlı yastıklarımızın ömrünü daha etkin bir şekilde uzatır. Yumuşak ve pürüzsüz, son derece nefes alabilir bir antibakteriyel yastık kılıfı ile birlikte gelir. Kolay temizlik ve bakım için kılıfı tamamen çıkarabilir ve yıkayabilirsiniz.

  Sanitized Antibakteriyel Kumaş
  Sanitized, küf, bakteri ve mantar oluşumunu ve büyümesini etkili bir şekilde önler. Ayrıca Sanitized, lekeleri ve kokuları giderir ve toz akarlarını uzaklaştırır.

  logo.jpg (76 KB)
   
  yy.jpg (32 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.