Bambi Biosalt Kaya Tuzlu Yatak Seti
Ürünleri denemek ve sipariş vermek için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Mağaza Listemiz
bisolat.jpg (231 KB)Kaya Tuzu Terapisi Yatağınızda biosalt-1.png (149 KB)

Temiz Hava

Yatak yüzeyinde bulunan doğal kaya tuzu ısındığı zaman yaydığı negatif iyonlar sayesinde ortamdaki pozitif iyonları nötralize ederek havanın temizlenmesini sağlar. Bu durum daha rahat nefes almayı sağlayarak uyku kalitenizi artırır.


5 Bin Yıllık Doğallık

Doğal Kaya Tuzu

Bambi Yatak’ın bilinen tarihi en az 5 bin yıl öncesine dayanan Çankırı Tuz Mağarası’ndan çıkarılan doğal kaya tuzu ile geliştirdiği Biosalt Yatak, vücuttan statik elektriği uzaklaştırarak bio-ritmin kurulmasını destekliyor ve böylece uyku düzeniyle kalitesini artırıyor. İnsan vücudunun ihtiyacı olan 92 elementten 84’ünü dengeli bir şekilde içeren tuz, ortama yaydığı negatif iyonlar sayesinde elektronik aletlerden yayılan pozitif iyonları nötralize ederek daha rahat nefes alınmasına yardımcı oluyor. Himalaya tuzundan daha saf olduğu bilimsel olarak kanıtlanan, doğal minerallerle zenginleşmiş özelliği sayesinde sağlık açısından mucizevi etkiye sahip Çankırı Doğal Kaya Tuzu, Bambi Biosalt ile Tuz odası etkisini yatak odanıza taşıyor.

biosalt-2.jpg (93 KB)Extra konforu yaşayın

Konfor Pedi

Ped için kullanılan yüksek dansitedeki sünger ile omurga desteklenmektedir. Sünger yüksekliğinin artması konforu daha da arttırmaktadır. Kısmi olarak yaylardan ayrılmış ped tabakası kalın süngerinden dolayı daha yumuşak bir zemin hissi verir. Yatağınız size hem yayın dayanıklılığını, hem kalın sünger tabakasının konforunu sunar.

Kaya Tuzunun Terapi Etkisi Yatağınızda

bisoalt3.jpg (35 KB)
BioSalt Yatak ile Sağlıklı Uykular

- Çankırı bölgesinden elde edilen doğal kaya tuzu BioSalt Yatak ile buluşarak rahatlığı ve ferahlık hissini yatak odanıza getiriyor.

- Yatak kumaşına ileri teknoloji ile apre edilmiş kaya tuzu, vücuttaki ısıyı ve nemi dengeleyerek NREM uyku evresine geçişi kolaylaştırır. NREM uyku evresi, vücudun dinlenmesini sağlayan uyku evresidir. 

- Vücutta statik elektriği de absorbe ederek, bio-ritmin kurulmasını destekler, uyku düzeninin sağlanmasına yardımcı olur, uyku kalitesini artırır.

- Yaydığı negatif iyonlar sayesinde havadaki pozitif iyonlar ile etkileşime geçerek ortamdaki havayı nötralize eder ve daha rahat nefes almanızı sağlar.

- Biosalt kumaşı diğer kumaşlara göre %80 daha az toz tutmasıyla daha rahat bir kullanım sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.